18 lutego 2014

Hello dolls ! Wiem, dawno mnie tu nie było. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że wreszcie mogę do was napisać. Pod ostatnim postem (filmikiem) były bardzo pozytywne komentarze, dziękuję ! Teraz postaram się częściej nagrywać filmiki. Dziś to taki troszkę post " co u mnie" , ale już za niedługo przygotuje dla was room tour, bo mój wymarzony kącik już jest.  

A więc co u mnie ? Całkiem dobrze. Mam już zaplanowane parę postów, już są nawet napisane, teraz tylko zdjęcia. Ostatnio miałam urodziny, dostałam laptopa. A więc z czym to się wiąże ? Z częstszym dodawaniem postów. Teraz mam stały dostęp do internetu, więc posty będą się dodawały mniej więcej co trzy-cztery dni. Chociaż teraz przez ten tydzień może się nie pojawić. Czekają mnie dwa konkursy = nauka.Kiedy przychodzę do domu ze szkoły, jest jasno. I tak w dumie do siedemnastej. Mogę teraz robić zdjęcia częściej i lepszej  jakości. Nie mówię że będą jakiejś 1 klasy, ale jaśniejsze. I czasem pewnie uda mi się wyjść gdzieś na jakąś sesje :). Postaram się też , aby posty były dłuższe i ciekawsze.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, np. jeśli chcecie abym wykonała wam desing to piszcie na e-mail californication206@gmail.com  .  Jeśli macie inne pytania, możecie zadawać je NA ASK'U.

5 komentarzy:

 1. Oglądałam filmik i jest naprawdę bardzo dobry, czekam na kolejne!
  ____________________________
  Zapraszam do mnie:
  http://kolorowe-bezbarwnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeny,nie mogę się doczekać Twojego pokoju! :))

  http://p-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog, godzien obserwacji i odwiedzin, będę wpadała częściej!
  Zapraszam do mnie mam nadzieję że Ci się mój blog spodoba i będziesz wpadała częściej!
  madiess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi przyjemność ! <3

♥. Klikam w bannery

♥. Raczej nie bawię się w obs. za obs. Jeśli podoba mi się blog, zaobserwuję !